Szukaj
Znajdujesz się tutaj: Supremus » Wiedza » Crestron » Wstęp

Wstęp

Crestron Electronics jest firmą zajmującą się automatyką domową i sterowaniem audio - video. Oferuje urządzenia jak i oprogramowanie najwyższej klasy. W jej oferta jej bardzo szeroko, zawiera panele dotykowe, programowalne kontrolery, sensory, serwery multimedialne, klawiatury i szeroko rozumiane elementy wykonawcze. Jest niewątpliwym liderem na rynku inteligentnych domów. Równocześnie oferuje bardzo szeroki zakres bramek komunikacyjnych współpracujących z wieloma systemami. Jeśli klient oczekuje wysokiej jakości oraz wyszukanej funkcjonalności Crestron wydaję się rozwiązaniem najlepiej spełniającym wysokie wymagania.

Crestron założony został w 1968roku i zatrudnia ponad 2500 pracowników. Jest to marka rozpoznawana na całym świecie z ogromnym zapleczem technicznym.

Supremus 

Aleja Spółdzielczości Pracy 36, 20-147 Lublin
tel.: 81 441 77 11
tel. kom.: 501 632 236
email: info@supremus.pl

© Supremus - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

facebook
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij