Szukaj
Znajdujesz się tutaj: Supremus » Oferta » Komfort

Komfort

Głównym powodem dla którego inteligentne instalację zyskały popularność jest wygoda z ich korzystania. Przy coraz bardziej zaawansowanych technicznie budynkach, gdzie mamy rolety, okna, klimatyzację, rekuperację, system ogrzewania I inne instalacje, sterowanie każdym z osobna staję się kłopotliwe. W dzisiejszych czasach naturalne jest by pewne rzeczy działy się bez naszego udziału - automatycznie. Dlatego wspólny system zarządzania budynkiem to rozwiązanie, które wychodzi na przeciw użytkownikowi, przy czym kilka rozwiązań szczególnie się do tego przyczynia:

Zgrabne i wielofunkcjyjne przyciski sterują wszystkimi elementami systemu. Jednym klawiszem możemy odpalić scene świetlną, włączyć klimatyzator i zciszyć muzykę. W łatwy i bezinwazyjny sposób można zmienić ich funkcję i przeznaczenie w zależności od potrzeb.

Dom żyje własnym życiem. Dzięki dopasowanym indywidualnie harmonogramom o pewnych rzeczach możemy zapomienić. Temperatura obniża się lub podnosi o odpowiedniej porze przed powrotem domowników, co więcej, o zmierzchu zapala się oświetlenie ogrodowe i gaśnie późną nocą. Nie musimy pamiętać, by zamykać okna dachowe przed deszczem, gdyż system będzie to robił za nas.

Panel dotykowy za pomocą którego mam dostęp do całej instalacji. Możemy sterować w łatwy sposób całym domem lub poszczególnymi jego elementami. Innymi słowy - pełna kontrola w jednym urządzeniu. Intuicjny i przyjazny graficznie interfejs użytkownika, czyni go dosklonałym narzędziem do zarządzania całem systemem. System czujników i detektorów pozwala instalacji reagować na warunki zewnętrzne zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Supremus 

Aleja Spółdzielczości Pracy 36, 20-147 Lublin
tel.: 81 441 77 11
tel. kom.: 501 632 236
email: info@supremus.pl

© Supremus - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

facebook
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij