Szukaj
Znajdujesz się tutaj: Supremus » O nas

O nas

Supremus jest firmą instalacyjną działająca od 2005 roku prowadzącą działalność w zakresie projektowania, montażu i programowania inteligentnych instalacji elektrycznych KNX oraz Crestron (inteligentny dom), systemów audiowizualnych oraz instalacji elektrycznych i teletechnicznych.  Wiedząc jak istotną sprawą w dzisiejszych czasach jest zarówno bezpieczeństwo, oszczędności oraz komfort, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferując im szeroki zakres usług, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy zawsze gotowi służyć radą i doświadczeniem. W systemach, które instalujemy posiadamy niezbędne doświadczenie poprzedzone zdobytymi certyfikatami. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę instalatorów oraz programistów i wspólnie rozwijamy również i własne rozwiązania. Współpracujemy z projektantami oraz firmami działającymi w pokrewnych branżach. Inteligentny dom to nasza specjalność. Działamy na terenie całego kraju!

Nasza firma zatrudnia wyłącznie wyspecjalizowaną kadrę pracowników i tym odróżniamy się od większości firm w naszej branży. Ponieważ najwyższa jakość usług jest naszym priorytetem, przy tworzeniu projektów i programowaniu instalacji biorą udział wyłącznie wykwalifikowani inżynierowie, certyfikowani przez KNX, jak również CRESTRON. Dzięki temu mogą Państwo liczyć, że system, który od nas otrzymują nie będzie jedynie kompozycją urządzeń elektrycznych, które zostaną jedynie "uruchomione", a będzie w pełni dopasowany do Państwa potrzeb, automatyzując najwięcej elementów wpływając przede wszystkim na ergonomię używania budynku oraz na komfort. Fakt, iż posiadamy również kadrę elektromonterów, daje nam atut i przewagę nad jakością obsługi Klienta, gdyż w przypadku awarii jesteśmy w stanie wysłać w każdym momencie naszych pracowników na miejsce i nie jesteśmy uzależnieni od żadnych firm podwykonawczych. 


 

Supremus 

Aleja Spółdzielczości Pracy 36, 20-147 Lublin
tel.: 81 441 77 11
tel. kom.: 501 632 236
email: info@supremus.pl

© Supremus - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

facebook
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij