Szukaj
Znajdujesz się tutaj: Supremus » Wiedza » Systemy bezpieczeństwa

Systemy bezpieczeństwa

Alarmy

System alarmowy to zestaw urządzeń służących najczęściej zabezpieczeniu danego obiektu przed włamaniem lub pożarem. Składa się on z różnych elementów realizujących poszczególne funkcje. Główne składowe systemu alarmu włamanie

więcej
CCTV

CCTV (ang. closed-circuit television) to określenie telewizji przemysłowej , czyli systemu przekazywania obrazu (może być również w połączeniu z dźwiękiem) w obrębie monitorowanych pomieszczeń/obszarów. Jest to zamknięty system dający możliwość monitorowania potencjalnie niepokojących zachowań w obrębie chronionej strefy.

więcej
Videodomofony

Wideodomofon pozwala na komunikację słowną z osobą która chce wejść do budynku zupełnie podobnie jak zwykły domofon. Z tą różnicą, że umożliwia zobaczenie tej osoby przez kamerę zainstalowaną przed wejściem. Miniaturowa kamera o dużym kącie widzenia umieszczona jest w kasecie bramofonu, a we wnętrzu budynku zainstalowany jest miniaturowy monitor. Może on być kolorowy lub czarno-biały.

więcej
Kontrola dostępu

System ograniczający użytkownikom dostęp do jego obszarów. Składa się na niego zespół urządzeń elektronicznych oraz oprogramowanie mające na celu identyfikacje oraz 
weryfikacje uprawnienia osoby z niego korzystającej. Kontrola dostępu znajduje zastosowanie w biurowcach, firmach, magazynach czy serwerowniach.

więcej
SAP

System Sygnalizacji Pożaru (SAP) ma za zadanie wykrycie pożaru już w początkowej jego fazie. Instalacja SAP umożliwia precyzyjne wskazanie miejsca zagrożenia, a poprzez sygnalizatory i integrację z systemem DSO ostrzega ludność znajdującą się w obszarze zagrożenia.

więcej
DSO

DSO czyli Dźwiękowy System Ostrzegawczy jest systemem nagłośnienia budynku, którego głównym zadaniem jest możliwość ostrzegania ludzi w nim przebywających przed różnymi zagrożeniami takimi jak: pożar, przekroczenie stężenia spalin i wiele innych.

więcej

Supremus 

Aleja Spółdzielczości Pracy 36, 20-147 Lublin
tel.: 81 441 77 11
tel. kom.: 501 632 236
email: info@supremus.pl

© Supremus - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

facebook
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij