Szukaj
Znajdujesz się tutaj: Supremus » Oferta » Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Inteligentna instalacja zapewnia nie tylko komfort użytkownikowi, ale również zwiększa bezpieczeństwo w szerokim jego zakresie. Szereg rozwiązań pozwoli przygotować dom na wypadek nieporządanych zdarzeń i tym samym zaoszczędzić wielu kosztów i kłopotu.

Systemy alarmowe zabezpieczają dom przed intruzami, poinformują nas smsem o włamaniu , pożarze czy zalaniu mieszkania lub poinformuję fimę ochroniarską. Przy integracji z automatyką budynek sam potrafi prewencyjnie odłączyć zasilenie od urządzeń elektrycznych lub zakręcić główny zawór wody gdy zaistnieje taka potrzeba.

Kamery, domofony zapewniają stały dozór tego co się dzieje na zewnątrz i wewnątrz. Możesz cieszyć się pełną kontrolą z dowolnego miejsca na ziemi, każde światło, roleta czy grzejnik może być dostępny na wyciągniecie ręki za pomocą Twojego smartfona. Zaś gdy wyjechałałeś na urlop, dzięki symulacji obecności, dom nadal wygląda na zamieszkały, dzięki czemu potencjalni intruzi mają utrudnione zadanie.

Supremus 

Aleja Spółdzielczości Pracy 36, 20-147 Lublin
tel.: 81 441 77 11
tel. kom.: 501 632 236
email: info@supremus.pl

© Supremus - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

facebook
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij